2019 Yılı En İyi Komedi Filmleri – İlk 10

Komedi, bir kişinin ruh halini yükselten ve depresyonu unutmanızı sağlayan dünya sinemasının en popüler türlerinden biridir. İşte 2019 yılının en iyi komedi filmleri ile karşınızdayız:

1. ÖLDÜR BENİ SEVGİLİM

Artık heyecanı bitmiş bir evliliği milli piyangodan çıkan para kurtarabilir mi? Yoksa bu para o evliliğin sonu mu olur? Demet ve Okan bu eğlenceli komedide işte bu sorunun cevabını öğrenecek.


2. MURDER MYSTERY

Evli çiftin, bir milyarderi öldürdüğünden şüpheleniliyor. Dahası, akşamı beklenmedik bir şekilde aynı bir yatta geçirdiler, ancak kahramanımız adaletsizliğe katlanmak için hazır değil. 


3. CİNAYET SÜSÜ

Film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli ve alışılmadık vakayı çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor. Birbiri ardına yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor. En iyi komedi filmleri arasında yerini alan bir film.


4. JOJO RABBİT

II. Dünya Savaşı sırasında, Hitler’in gençlik kamplarında yer alan ve zihninde yarattığı Hitler’i en yakın arkadaşı olarak gören genç Jojo’nun, annesinin evlerinde genç bir Yahudi kızı sakladığını keşfetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.


5. ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN

YouTube yıldızı Enes Batur, şeytani bir kurumsal araştırma programına karşı dünyayı korumak için bir süper kahraman ekibine katılır.


6. GOOD BOYS

6. sınıftan üç oğlan okulu terk eder ve yanlışlıkla çalınan uyuşturucuları taşırken, genç kızlar tarafından avlanırken ve uzun zamandır beklenen bir parti için zamanında eve gitmeye çalışırken, destansı bir yolculuğa çıkarlar.


7. BOOKSMART

Lise mezuniyetinin arifesinde, daha az çalışmaları ve daha fazla eğlenmeleri gerektiğini fark eden 2 akademik süperstar ve en iyi arkadaş. Akranlarından geride kalmamaya kararlı olan kızlar, 4 yıllık eğlenceyi 1 geceye sıkıştırmaya çalışırlar.


8. ORGANİZE İŞLER SAZAN SARMALI

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir.


9. JEXI

Sanal asistan Lexi, sahibinin hayatı hakkında her şeyi biliyor ve sadece havanın sokakta neye benzediğini değil, aynı zamanda intikam almayı da biliyor. Müdür Phil’e itaatsizlik ettikten sonra entrikalarından acı çekmeye başlar. Hem işi hem de kişisel hayatı tehdit altındadır. 


10. THE HUSTLE

Birlikte çalışmaya karar veren iki dolandırıcı kadının hikayesini konu ediyor.

Yorumda Bulunun