Satış, Pazarlama, Yönetim ve İşletme ile İlgili İzlenmesi Gereken Muhteşem 8 Film

Daha verimli çalışmanıza yardımcı olacak satış, pazarlama, yönetim ve iş ile ilgili filmleri hazırladığımız bir liste sizleri bekliyor.

Eğitim ve videolardan bıktınız mı? Filmlere geç! 

1. The Wolf Of Street (2013)

Leonardo DiCaprio’nun kahramanı küçük bir katipten finansal dünyadaki bir lidere dönüşür. Dikkat çekmeyi, insanları ikna etmeyi ve ürününü satmayı bilen bir adamın filmi.


2. The Social Network (2010)

Çevrimiçi bir işletmede çalışıyorsanız, bu filmi muhakkak izlemişsinizdir. Bu film, fikirler ve deha hakkında. Fikir üretmek için doğuştan bir kabiliyete gerek yok. Harekete geçmenin filmi.


3. Moneyball (2011)

Özellikle proje yöneticileri için çok güzel bir film. Analitik hesaplamalar ve başarıya götürecek yönetsel beceriler ile bir takımın nasıl oluşturulacağını gösteren bir film.


4. The Founder (2016)

McDonald’s’ın yaratıcısı hakkında otobiyografik bir film. Filmde, en az ünlü satıcıların ders kayıtlarından ve eğitimlerinden elde edeceğiniz kadar bilgi bulabileceksiniz.


5. War Dogs (2016)

Film gerçek bir hikaye olan, Pentagon’daki silahların tedariki için 300 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamayı başaran Miami Planokura arkadaşlarıyla ilgili.


6. Duell der Brüder – Die Geschichte von Adidas und Puma (2016)

Bir aile şirketi kuran iki kardeşin fikir ayrılıklarına düşmesi sonucunda şirketin ikiye bölünmesi ile birlikte iki farklı yönetim tarzı ile iki dünya devi firmanın kuruluş aşamaları ile satış pazarlama filmleri arasındaki yerini alıyor.


7. The Devil Wears Prada (2006)

Elbiseler, ayakkabılar, boncuklar … ve moda dünyasında hüküm süren inanılmaz zulüm. Gündüzleri parlak bir hayat … ve geceleri soğuk yalnızlık. Modanın inanılmaz çekişmelerine şahit olacağınız bir film.


8. Love & Other Drugs (2010)

Film, ilaç endüstrisinin giriş ve çıkışlarını göstermektedir.


9. A Thousand Words (2012)

Satış pazarlama filmleri arasında ender rastlanan Eddie Murphy’nin başrol oynadığı eğlenceli bir komedi. Herhangi bir kişiyi çok kolay ikna eden bir satıcıyı oynuyor. Bir şans toplantısı kahramanın hayatını değiştirir. Kelimeleri takdir etmeyi öğrenir.

Yorumda Bulunun