Windows Sürücü Yükleme İçin En Kolay Yol – DriverPack

Sistem hatası, PC bileşenlerinin değiştirilmesi, Windows’un yeniden yüklenmesi, kullanıcıyı, windows sürücü yükleme ve güncelleştirmeye zorlayan tipik durumlardır. PC üreticinizin web sitesinden en son sürücüleri indirebilir ve manuel olarak yükleyebilirsiniz. Ya da DriverPack çözümü ile bu artık çok kolay.

Sürücüler, işletim sistemi ile bilgisayarın donanımı arasında etkileşim kuran özel aracı programlardır. Sürücü eskiyse veya eksikse, PC’nin sorumlu olduğu bileşen kısmı doğru veya hiç çalışmayabilir. Bu, en son sürüm sürücülerin neden her zaman bilgisayarda olması gerektiğini açıklar.

DriverPack hizmeti, Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 için windows sürücü yükleme ve güncelleme işlemini otomatikleştirir. Size zaman kazandırır: tüm kurulum işlemi birkaç basit adımda gerçekleşir.

DriverPack farklı sürücü indirme seçenekleri sunar. Hangisini seçeceğiniz, internet’in çalışıp çalışmadığına bağlıdır.

Windows Sürücü Güncelleme

Sürücüleri yüklemek istediğiniz bilgisayar zaten internet’e bağlıysa, prosedür çok basit olacaktır.

DriverPack Solution web sitesini açın ve DriverPack Online yardımcı programını indirin. Kendisi Web’de gerekli sürücüleri bulur, indirir ve bilgisayarınıza kurar .

Antivirüs programını geçici olarak devre dışı bırakın ve indirilen exe dosyayı çalıştırın. Çalışan programda, pencerenin altındaki yazıt olan “Uzman Kipi” ne tıklayın.


Yazılım” sekmesini açın ve gereksiz uygulamaların önündeki pencereleri kaldırın. Bu yapılmazsa, DriverPack Online sürücüleri ile birlikte Yandex.Browser, Opera ve ihtiyaç duymayabileceğiniz diğer programları yükler.


Sürücüler” sekmesine gidin ve “Tümünü Yükle” ye tıklayın.


Yüklemenin tamamlanmasını bekleyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Yeniden başlattıktan sonra, gerekli tüm sürücüler kurulmalıdır.

İnternet ile ilgili sorunlar varsa sürücüleri nasıl kurabilirim?

DriverPack çözümü sonrasında, sürücüleri yüklemek istediğiniz bilgisayar ağa bağlanamıyorsa (genellikle Windows’u yeniden yükledikten sonra gerçekleşir), ağ ekipmanının sürücüleri ile ilgili bir sorunu var demektir. Bu durumda, ana bilgisayara kopyalamak ve yüklemek için yedek bir bilgisayar kullanarak ayrı olarak indirebilirsiniz. Bundan sonra, bilgisayardaki internet çalışmalıdır, böylece kalan sürücüleri çevrimiçi olarak yükleyebilirsiniz.

Bu nedenle, uygun herhangi bir cihazı kullanarak DriverPack Solution web sitesine gidin ve DriverPack Network arşivini indirin. Ağ ekipmanının çalışması için gerekli sürücüler ve otomatik kurulumlar için bir program içerir.

Arşivi, yeni sürücüleri yüklemek istediğiniz bilgisayara kopyalayın ve açın. Virüsten koruma programını devre dışı bırakın ve arşivde bulunan DriverPack.exe dosyasını çalıştırın.

Başlatılan programın penceresinde “Uzman Modu” na tıklayın.

“Sürücüler” sekmesine girdikten sonra, “Tümünü Yükle” ye tıklayın.

Yüklemenin tamamlanmasını bekleyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Yeniden başlatma işleminden sonra internet çalışmalıdır ve kalan sürücüleri makalenin ilk paragrafındaki talimatlara göre yükleyebilirsiniz.

Yorumda Bulunun